DUŠE A NAŠE VYŠŠÍ JÁ

CO JE VLASTNĚ DUŠE

Abychom pochopili, co je Duše, povězme si něco o Svaté Trojici.

BŮH – KRISTUS- DUCH SVATÝ

BŮH je tvořivá síla,energie, SVĚTLO. Je to hlavní Hybatel vším, co existuje. Tvoří na Duchovní úrovni. Bůh je SVĚTLO, LÁSKA, ŽIVOT.

KRISTUS je tvořivé, ztělesněné SLOVO. Tento potenciál je v každé duši. Naše slovo, které vyslovíme, způsobí, že se věci stanou. Kristus je přítomnost Boha jako Ducha v člověku, jehož plným vyjádřením se může stát každý.

DUCH SVATÝ je rádce, pomocník. Zatímco Kristus je Tvořivé slovo, Duch svatý je instruktor a rádce. Pomáhá Kristovi přivést duši ke Kristovu vědomí.

NEKONEČNÁ INTELIGENCE (NEJVYŠŠÍ BŮH) DÁ VZNIKNOUT DOKONALÉ MYŠLENCE SEBE SAMA (KRISTUS) SVÝM DECHEM (DUCHA).

Každá duše si vytvoří základní duchovní plán předtím, než vstoupí do života. Má své cíle, kterých si přeje dosáhnout v každé inkarnaci. Duše si vybírá galaxii, planetu, zemi, národnost, tělo, pohlaví, rodiče a ostatní duše tak, aby naplnila své základní cíle pro konkrétní inkarnaci.

Duše vyšla ze Světla, a nakonec se ke Světlu vrátí. Jak dlouho jí to potrvá, záleží jen na ní, a na její zvolené cestě. Když se duše inkarnuje, zapomene na svůj Zdroj, vstoupí do temnoty zapomnění. Avšak s nabývajícím počtem inkarnací temnotu překoná a i za života začne vnímat Světlo Božské přítomnosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *