BLOG

SÁM SOBĚ LÉČITELEM

Začneme-li komunikovat se svým Vyšším Já, život se nám změní.

Každý máme Světelné bytosti, kteří jsou nám ku pomoci, ale přijdou, jen pokud je požádáme. Vyšší Já je částí nás, a částí Všeho. Může se skládat z jedné až nekonečného počtu bytostí a nikdo zde na Zemi nezná naši historii záznamů duše od počátku věků lépe než ony. Tyto bytosti mohou být z různých duchovních úrovní. Ty, kteří nám pomáhají, nám nejsou tolik vzdáleni, aby našim všedním problémům rozuměli a uměli pomoci. Když se naše těla ocitnou v bardu, v místě, kde se rozhoduje o našem dalším zrození- ne vždy je duše nadšená, zvlášť pokud se rozhodla, v životě dojít k velkému pochopení. To nepůjde bez bolesti a tvrdých zkoušek. Je jí přidělen Duchovní pomocník, který, pokud se s ním spojí, je duši léčitelem, rádcem a vlastně i nejbližším přítelem. Člověk může s takovou bytostí navázat opravdu úzký, láskyplný až kamarádský vtzah.

Pokud chceme vážně a do hloubky pracovat na svých problémech, nemocech, vztazích – doporučuji začít s metodou SRT tedy Spiritual Response Therapy. Je třeba absolvovat semináře, a poté se každodenní prací s kyvadlem a tabulky dopracujete do stavu Vědomého života, kdy se budete cítit dobře v těle, které jste si vybrali, v místě, kde žijete, a v čase, který prožíváte. Postupně se zbavíte strachů a energií, které blokují harmonické prožívání partnerských, sexuálních, rodinných a mezilidských vztahů. Začnou se vám otevírat dosud zavřené dveře. Fyzická nemoc, která bude vyléčena v přímé návaznosti na rozpuštění bloku např. v minulém životě, při početí či paralelním životě vás chtě nechtě přesvědčí o existenci neviditelného, a i o tom, že člověk je jen jako malinký brouček v poměru k nekonečnému Vesmíru Bytí, množství dimenzí, galaxií a planet.

Žijeme si svůj ne-reálný život v nevědomí, odpojeni od všech mnohem inteligentnějších Bytostí než jsme my sami. Odpojeni dokonce od naší planety Země, která má své vlastní Vědomí, od přírody, od bytostí v tělech zvířat. My lidé jsme na této planetě zotročeni, a co je nejhorší – vůbec si to neuvědomujeme. A přitom by stačilo tak málo. Zastavit se, spojit se svou duší, a zaposlouchat se. Zjistíme, že jsme dokonalé, nádherné bytosti, které mohou, pokud se rozhodnou, žít v radosti a v lásce ke všemu a ke každému. A to, že trpíme v nějaké oblasti svého života, je jen a jen naše rozhodnutí. Není to ničí vina, jen a jen naše. My jsme to připustili, nebo přímo zapříčinili. Možná ne teď, nedávno či dávno. Možná už v dětství, možná jsme zaseli to, co teď tak neradi sklízíme už v některém z minulých životů. Tento proces lze ale zastavit. Hned teď. Je třeba jen k tomu jen jedno – překonat svou lenost a pohodlí, a začít si navyšovat vibrace. Už jen tím, že se budete spojovat se svým Vyšším Já si vibrace postupně navýšíte. Je třeba pročišťovat svá energetická centra – tedy čakry, meditovat, navštěvovat silová místa, chodit co nejčastěji bos, abyste se uzemnili. Postupně dokážete léčit nejen sami sebe, ale i své blízké. Jak se vám budou zvyšovat frekvence vyzařování, budou se vám otevírat další a další dveře k úžasným zážitkům, jež vám Vesmír jakoby za odměnu otevře.

Stanete se člověkem, jež svůj život žije radostně, VĚDOMĚ a bez ubližování druhým.

Jak se na své Vyšší Já napojit.

K tomu, abyste mohli získávat odpovědi od VJ, a žádat o čištění – tedy léčení, je třeba vytvořit si kyvadlo. Můžete se napojit i bez kyvadla, ale odpovědi nejsou tak jasné a čisté. Navíc, když potom žádáte o čištění nějakého bloku, který vám ku příkladu právě způsobuje bolest hlavy, je těžké udržet si tok léčivých vibrací a rozpoznat konec čištění. Proto je dobré si pořídit kyvadlo. Je to cokoliv zavěšeného na pevné šňůrce, co je schopné se ve vaší ruce rozhoupat. Já osobně používám opravdu různé věci, např. těžší keramický korálek na řetízku, rybářské olůvko na zubní niti, skleněný přívěsek na kůži… Mám kyvadla po kapsách, v autě, po bytě. Nikdy nevím, kdy mě zaskočí nějaká otázka, na kterou chci požádat o odpověď. Nebo žádám např. při procházce s pejskem o vyčištění bakterií či jiných patogenů, to samé při jízdě v autě a podobně.

Když máme při sobě kyvadlo, uvedeme se do relaxačního stavu, a to v závislosti na jakém stupni chápání právě stojíme. Mě stačí 3x se nadechnout, pomalu vydýchávat a v duchu si říkat: “Já a Duch jsme JEDNO a pracujeme jak tým”. Může to být ale cokoliv jiného, o čem víte, že vás zklidní. Vezmete kyvadlo, a v duchu či nahlas řeknete, jak má VJ odpovídat na ANO a na NE, a kyvadlem ukážete. U mě je ANO zpředu dozadu, NE ze strany na stranu. Pokud čistí, čili léčí – začne VJ kyvadlem točit dokola. Pak se ptám na něco jasného- např. mám dvě ruce? Máte opřený loket a stůl, kyvadlo visí dolů, je jedno, na jaké ruce, a čekáte. Sami s kyvadlem nehýbete. Pokud se kyvadlo samo nerozhoupe, zkoušíte znovu jinou otázku, popř. opakujete kratší meditaci. Pokud vám VJ kyvadlo rozhoupe, máte vyhráno. Pokud ne, a zkoušíte se napojit znovu a znovu – můžete mít bloky, (např. jste si někdy ve své historii řekli v silném emocionálním napětí, že nikdy od nikoho nebudete žádat pomoc) a tady vám musí někdo pomoci. Můžete kontaktovat mne. Nadálku se napojím a bloky přes vaše VJ vyčistím.

Když víme, že se nám s našim VJ daří spojit, je nanejvýš důležité udělat PŘÍPRAVU. Jen v případě, že jsme si na 100% jisti, že pracujeme s VJ a ne s někým jiným, získáme kýžený výsledek. Tím, že se napojujeme, se naše vlákno spojené s naším Duchem v duchovní sféře rozzáří, a to může přilákat i jiné entity kromě Světelných Bytostí. A ty by nám naše snažení mohly mařit. Proto nikdy! před napojováním se na své VJ nevynechejte přípravu pro práci. Ta se skládá z několika otázek na VJ:

  • blokuje mě něco?
  • ovlivňuje mě něco?
  • je na mém těle či auře napojen nějaký diskarnát či duše?
  • budu dostávat správné informace?
  • je připraveno mé tělo spolupracovat?
  • je připraveno mé Vyšší Já spolupracovat?
  • je mé ego na nula procentech?
  • pracuji se svým Vyšší Já?
  • je mé Vyšší Já ne nejvyšších úrovních zářící lásky v srdci Ducha?
  • prosím, připravte se na práci.

Na všechny otázky musíte mít správné odpovědi. Pokud je nemáte, žádáte o vyčištění. Dokud nebudete mít přípravu na komunikaci se svým VJ tak, jak má být -nepokračujte. Pokud se vám nedaří, nebo prostě tápete, neváhejte mě kontaktovat. Ráda pomůžu. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *