FREKVENČNÍ PŘÍSTROJE

K odstranění patogenů používám dva přístroje, Zapper a RaMaLoop. Každý má své přednosti, já je používám oba najednou. Zkušenosti jsou výborné, zde pár vybírám:

  • bolest hlavy způsobená trichinellou spiralis – po jedné aplikace frekvencí 404.5 kHZ bolest odeznívá (na úplné odstranění parazita bylo ale potřeba opakování)
  • nadýmání, vyrážka způsobená roupy – po hodinové aplikaci programu na roupy (při aplikaci mírná bolest břicha) většina roupů odstraněna, vyrážka další den ustupuje (bylo ale třeba opakovat pro úplné odstranění)
  • dušnost způsobená larvy škrkavek v plicích – aplikace frekvencí Ascaris larvea 408 kHz po dobu 6 minut (při aplikaci odkašlávání, pálení), výrazné zlepšení dýchání
  • malé bradavičky rozseté na krku z důvodu přítomnosti Wart papilloma virusu, aplikace programu Papilloma cervix smear včetně frekvence 404,3 kHz, již po třech aplikacích zmizení bradaviček a zasychání větší bradavice 2x2mm.
  • silná bolest v krku, ztížené polykání zjištěna bakterie streptokok, aplikace frekvencí Streptococcus pneumoniae – už po první hodinové aplikaci ústup bolesti následované zvýšeným pocením.
  • u pejska nafouklé břicho, slinění – zjištěna přítomnost salmonely, 2x za sebou hodinová frekvence na Salmonella typhimurium, ráno pejsek bez příznaků, opětovná chuť k jídlu.

SUPER RAVO ZAPPER

Všechny živé buňky jsou malé elektromagnetické organismy. Jejich síla elektromagnetického pole je však nepatrná. Silná, vnější elektromagnetická síla ruší jejich funkce nebo je zabíjí. Určité množství elektřiny zabije každý živý organismus, bez jediné výjimky. Lékařská věda připustila v jistých dobře střežených zprávách, že všechny viry, houby, baktérie, mikrobi atd.. ­ jsou všechno velmi citlivé organismy na elektrické změny.

Lékařská věda při provádění různých pokusů mimo jiné zjistila, že ochranný obal (membrána) kolem našich buňek těla je 100,000 krát větší než ochranné membrány kolem patogenů.

Působení frekvencí Zapperu na bakterie.

RaMaLoop

Radio-magnetická smyčka (z angl. Radio Magnetic Loop) je jedním z nejefektivnějších způsobů “BEZKONTAKTNÍ LIKVIDACE MIKROORGANISMŮ”.

RaMaLoop je revolučně inovovaný přístroj, který funguje jako přídavné zařízení pro frekvenční generátory typu zapper a F-Scan, které jsou vybaveny pouze kontaktním elektrickým výstupem. Zařízení RaMaLoop tak významně zvyšuje užitnou hodnotu těchto přístrojů rozšířením o možnost bezkontaktní likvidace mikroorganismů (viry, plísně, bakterie) na principu frekvenční metody. RaMaLoop vytváří kolem své rámové cívky ( „antény“) impulsní střídavé magnetického pole v řádu několika metrů.
 
Magnetické pole proniká všemi směry a to i tam, kde již impulsní stejnosměrný proud nedosáhne, například v nevodivém prostředí. Díky tomu se otevírá široký prostor pro budoucí využití v mnoha vyspělých odvětvích, v potravinářství, v zemědělství, v případě zdravotnické certifikace také v nízko a ve vysokofrekvenční magnetoterapii či ve veterinární praxi.

Určitě předností přístroje je i to, že použité frekvence jsou účinné až do vzdálenosti pěti metrů, to znamená, vytestuji-li například škrkavku psí- nasadím RaMaLoop, který přesnými frekvencemi odstraní tohoto parazita z těla člověka nebo z pejska ležícího v dosahu přístroje.