O MNĚ

Jmenuji se Ivet Šilhová a je mi 45+ 🙂

Od dětství jsem měla silný pocit, že je zde něco víc. Něco, co nás přesahuje, co JE – ale není to vidět. V deseti letech jsem sáhla po knize s názvem Katechismus, ale hned jsem ji dala zpět. Obsah knihy nebylo to, co rezonovala s tím, co jsem cítila. Ve dvaceti jsem tíhla k východní filozofii. S ní přišly meditace, Satsangy, veganská strava. I toto období netrvalo dlouho. Jak šel čas, přišlo manželství, děti – a přitom jsem stihla dělat to, čemu se říká “duchovní turistika”.

Duchovní turistika je hlavně o hledání odpovědí. Takového turistu zavede vnitřní touha po vědění na různé ezoterické a duchovní semináře, k léčitelům, kartářkách, astrologům, šamanům a bylinkářům. To vše mám za sebou. To vše jsem v určitém svém čase života chtěla umět a i intenzívně se tím zabývala. Zlom nastal s příchodem SRT. Tahle metoda mi změnila život. A to doslova. A v každém směru.

Jednoho dne vzrostla má touha pracovat s kyvadlem. Už dříve jsem několikrát kyvadlo nebo proutek v ruce měla, ale vždy se rozhýbaly tak, že jsem tyhle “nástroje” zase rychle odložila. Otázka “kdo tím hýbe když ne já?” mi působila strach. To se mělo změnit v roce 2014. Na doporučení jedné léčitelky jsem si objednala dvě knihy. Jedna se nazývala Jak pracovat s kyvadlem, druhá Osvobození duše od R.E. Detzlera. První mě nijak nezaujala, ale ta druhá mě doslova přikovávala ke čtení, ke kyvadlu i k tabulkám, které byly součástí knihy. O metodě Spiritual Response Therapy  jsem předtím nikdy neslyšela – bylo tedy dobré, že jsem byla prosta jakýchkoliv předsudků. Napojení na své Vyšší Já bylo okamžité. Hltala jsem obsah knihy jedním dechem, stále jsem si říkala – to je ono… tak to také cítím… tak takhle to je…

Po pár měsících už jsem seděla na semináři SRT. Pár měsíců nato na semináři druhém. Hnacím motorem pro mne byla touha zbavit se mých letitých migrén, se kterými si nikdo – ani lékaři, ani léčitelé – dosud nevěděl rady. Už na semináři byla mou první otázkou “proč mám tak silné migrény?” A vzápětí přišly odpovědi o Vyššíh Já následované jejich okamžitým čištěním . Ani ve snu mě tehdy nenapadlo, co obrovského a úžasného se mi právě otevřelo. A začalo čištění svých programů a bloků doslova každý den. Několikadenní záchvaty migrén jsem před prvním seminářem měla jednou až dvakrát do měsíce! Mezitím takové ty obyčejné bolesti hlavy. Po semináři, při každé bolesti hlavy jsem sedla a čistila. Stačily necelé tři měsíce. A už žádný záchvat (dnes je to 5 let od posledního). Nespočítám, kolik programů to bylo celkem, ale převažovaly programy jako sebetrestání, sebeničení, ustupování, smiřování, nízká sebehodnota. Většina programů vznikla v posledních letech v manželství, v minulých životech a v prvních třech letech mého života. Např. program negativity jsem pochytila, když jsem byla přítomná u jedné hádky mezi strýcem z matčiny strany a tetou z otcovy strany (tedy přítomná jako nenarozené dítě v matčině břiše).  Ano, až do takových detailů lze, a někdy musí se zajít. Ani jsem konkrétně tohoto strýce moc neznala, tetu už vůbec ne. S každým takovým detailním zkoumáním programu z dětství jsem běhala za mamkou – zda je to možné, zda si na to pamatuje… u této situace mi odpověděla, že si sice na danou rozpravu nevzpomíná, ale možné to je, neboť jak strýc, tak tety bydleli tehdy blízko nás a často se scházeli u mých rodičů v domě.  Je úžasné, jak se během chvilky dá rozklíčovat příčina toho, co nás trápí. A to až do úplného detailu.

S příchodem SRT už nic nebylo jako dřív. Se SRT skončila i má “duchovní turistika”. Už nebylo třeba hledat. Vše, co jsem chtěla vědět a znát – leželo přede mnou. A já toho nabírala plnými hrstmi.

Čím více programů a bloků bylo vyčištěno, tím více se mi měnil a lepšil můj osobní život. Fyzických obtíží ubývalo, začala jsem být víc usměvavá, radostná a sebejistá. Ukončila jsem manželství a začala se stavět na své vlastní nohy, mít svou práci, nové přátele. Když už nebylo u mě co čistit, začala jsem pomáhat svým blízkým, přátelům, přátelům svých přátel. V polovině roku 2019 jsem začala mít v sobě touhu, mít jako zaměstnání to, co mi přináší radost a nesmírně mě baví. Proto jsem vytvořila e-shop s přírodními produkty, kterými se já sama obklopuji už pár let. V tomto ohledu mě razantně ovlivnila Hulda Clark. Po seznámení s jejími poznatky o toxických látkách a léčebnými postupy jsem i já začala být ve svém okolí průkopnicí tzv. non-toxic domácnosti. A abych naplnila další smysl mého života, vytvořila jsem “Spojení lásky”, kde vám ráda pomůžu s čímkoli, co se vám v tuto chvíli zdá nad rámec vašich sil. Mimochodem – tento název jsem nedala já, ale mé Vyšší Já. Já osobně bych si asi nikdy netroufla dát tomu, čím se zabývám takovéto vysokovibrační pojmenování. 🙂 Ale líbí se mi. A vám?

PŘEJI VŠEM ZE SRDCE, ABYSTE NAŠLI, CO HLEDÁTE. A KDYŽ TO NALEZNETE, UŽÍVEJTE SI CELÝM SRDCEM TEN POCIT, ŽE UŽ TO MÁTE. A PŘIJMĚTE SEBE SE VŠÍM, CO K VÁM PATŘÍ. KAŽDÝ VÁŠ KROK BYL VYKONÁN TAK, JAK JSTE V DANÝ OKAMŽIK UMĚLI NEJLÍP. KAŽDÝ NÁŠ KROK JE TEN SPRÁVNÝ. ŽIJTE VĚDOMĚ. VE SPOJENÍ S LÁSKOU.