JAK MOHU POMOCI?

  • Něco vás trápí, chcete poradit, točíte se v kruhu nebo prostě nevíte co dál?
  • Máte zdravotní problémy, které se ani s léky nelepší?

Napojím se na Vaše Vyšší Já a vytvořím základní diagnostiku, díky které vyplavou na povrch příčiny potíží. Součástí diagnostiky je například dotaz na kolika % je vaše psychika, úzkost, vnitřní stres, deprese, panika. Na kolik % jste ochotni žít v radosti, v partnerské vztahu, v hojnosti. Nevěřte tomu, že odpovědi znáte. Když se například zeptám, zda k někomu cítíte nenávist – budete překvapeni, kolik lidí nemá rádo samo sebe, ačkoliv si to vědomě vůbec nepřipouští. Když potom vyjdou napovrch příčiny nenávisti či absence sebelásky a blokující energie Vyšší Já rozpustí, úleva, která se dostaví a prostupuje celým tělem, je nepopsatelná.

  • Chcete vědět, zda vaše tělo osidlují parazité. Nebo víte s jistotou, či tušíte, že v těle parazity máte. Nevíte, kde přesně. Nevíte jak na ně.

Více o parazitech si prosím přečtěte v odkazu v menu, kde popisuji, jak nás fyzičtí parazité mohou ovlivňovat i na jiných úrovních. Zde.

Vytestuji, které patogeny vašemu tělu nejvíce ubližují, a domluvíme se na pro vás nejideálnějším směru detoxikace organismu. Pokud budu mít podezření na silné parazitární zatížení – dám vám kontakt ke specialistkám, dle mého nejlepších ve svém oboru, které se parazitologií zabývají a mají na to potřebné přístroje. Tam vám upřesní diagnostiku a doporučí postupné odparazitování. Protože v případě velkého nálezu například tasemnic, bakterií, virů a vysokých hodnot plísní je třeba radikálního řešení. Ve většině případů lze dojít ale k očistě těla mírnější cestou.

Pokud jsou parazité jen ve střevním systému: doporučím nasazení bylinek, křemeliny (vytestuji přesně kolikrát denně jaké množství), změnu stravy, v případě tasemnic doporučím odčervovací tablety.

Pokud vytestuji parazity i jinde v orgánech, budu se jako první pídit přes SRT po tom, zda je k napadení parazity důvod, zda není tělo či orgán nějak energeticky oslaben. Tady už bylinky ani křemelina nestačí. Existuje určitě více metod, jak se parazitů zbavit, já je likviduji následovně:

  1. Duchovní cestou. Pro vás to znamená, nechat se ode mne naučit pracovat s kyvadlem, abyste mohli pracovat se svým Vyšším Já (pokud sami už se svým Vyšším Já tedy nepracujete). Sami se budete léčit a žádat o vysoké léčivé vibrace, které parazity ochromí a tělo je potom za pomoci imunitního systému a bílých krvinek odstraní. Je zapotřebí od vás k tomu mít trochu odvahy, víry, a hodně, opravdu někdy hodně času v závislosti na množství parazitů v těle. Odměnou je ale nádherné prožívání přítomného okamžiku, kdy vaše tělo naplňuje vesmírná zářivá energie plná vysokých vibrací. Budete vědět, na které části těla léčivé Světlo právě pracuje, budete vnímat horkost i zvýšenou citlivost v daném místě. Budete žehnat tomuto léčení, a cítit se přitom šťastně. Tento proud vesmírných vibrací jež bude do vás vstupovat nikdy v jedno sezení nezničí více patogenů, než vaše tělo zvládne odstranit. A budete se zbavovat postupně všech bolestí, včetně těch chronických.
  2. Odstraňovat parazity přijímáním vysokých vibrací pomocí meditací. Můžete k tomu např. použít meditace pana M. Zelenky
  3. Nastavím vám frekvence na parazity, které se vyskytují ve vašem těle na frekvenčním přístroji Ramaloop. Počítejte s několika návštěvami. Kombinace frekvencí s duchovní léčbou je ideální k rychlému dosažení tělesného zdraví. Frekvenční přístroje mají své místo na výsluní teprve před sebou, výsledky ale už dávno mluví jasně. Více o R.Rifovi a jeho plazmovém generátoru zde. Například patogeny, na které se předepisují antibiotika, zvládne tento přístroj nebo Zapper odstranit v řádech hodin. Poté stačí se jen vyležet a dávat tělu dost tekutin. Jsem opravdu šťastná, že jsem se k těmto přístrojům dostala. Více o nich v rubrice frekvenční přístroje.

  • Tápete, zda jíst maso, pít mléko, zda vám nechybí nějaký důležitý minerál?

Vytestuji pro vás podle SRT – co je pro vaše tělo vhodné jíst a co nikoliv. Platí pro dobu, ve které se ptáte. Složení stravy ovlivňuje spousta faktorů, např. druh práce, kterou vykonáváte.